אינדקס עסקים בבאר שבע | אינדקס עסקים באר שבע

מכבסה בבאר שבע | המכבסה שלי

ביקרו בדף: 1,328

רשת מכבסות ירדה אל באר שבע, רשת “המכבסה שלי” היא נקראת.
מכבסה באר שבע זה אנחנו.מכבסה בבאר שבע
מדובר ברשת מכבסות העדכנית והמודרנית ביותר המבוססת על תפישה של נוחות ומהירות בשירות כפי שהתפתח בעשור האחרון במרכז הארץ, בתל אביב וגוש דן. שירותי כביסה זה לא מה היה פעם. פריטים ייחודיים או בתי עסקים בלבד. משקי בית רבים למדו לעשות חשבון מאוד פשוט. המחיר לק”ג כביסה במכבסת המכבסה שלי עומד על 9 ₪ לקילו בסך הכל כולל קיפול !!! כן, כולל קיפול וריחות משגעים. קיפול ברמה נאותה. כעת, הבה וננסה לחשב בחישוב גס כמה עולה לכם השימוש במכונת הכביסה שלכם, מכונה של 10 קילו בממוצע. אבקה ומרכך כ 5 שקלים בממוצע, חשמל כנ”ל כ – 5 ₪ בממוצע, כיום לרבים מכם יש מייבש – 5 ₪ כנ”ל, זמן שווה לכן כסף בסוף היום אחרי ארוחות ומקלחות, קיפול הכביסה בשעת ערב מאוחרת, במקום לנוח, או אולי לצאת לבילוי קטן בבית קפה (הרעדנו מישהי?). ניתן לשער כי סבב כביסה אחד של כביסה ביתית עומד על 15 – 25 ₪ לק”ג כביסה וגם למעלה מכך לאלה מכן שמשתמשות באבקות יקרות או דפי ריכוך ובישום יקרים ועוד לא דיברנו חלילה על תקלה קלה, משאבה שהלכה, מיסב תוף ראשי, תקלות שכיחות ולא זולות… אז לשם ההשוואה, 10 ק”ג כביסה מתוקתקת ומקופלת ישר לארון בעלות של 81 ₪. בחיסור של 20 ₪ עלות על כביסה ביתית, אנחנו מדברים על עלות אמיתית של 50 – 60 ₪ למכונה. האמת, כמה פעמים בחודש, לפני שבת או אחרי שבת, לפני או אחרי אירוע, או סתם בהצטברות של כמה הררי כביסה, 50 ₪ עבור “התפנקות על” מבלי לזלזל, היא אינה הוצאה קריטית ובהחלט תורמת לאיכות החיים שלכן.

רוצות לעשות ניסיון? לא יזיק
צרו קשר – 📞 077-9967253

לפניכם רשימת הסניפים

מכבסה בבאר שבע – נווה זאב ניב דוד 26
מכבסה באופקים – שדרות הרצל 43
מכבסה בקרית גת – שדרות לכיש 7/15
מכבסה בשדרות – בן יהודה 6

 

 

מכבסת הדגל של הרשת הדרומית הינה המכבסה בבאר שבע אשר מיקומה נקבע שלא במקרה בליבה של שכונת נווה זאב. נווה זאב הינה אחת משכונות הדגל “מרובת משפחות” של באר שבע וממאפייניה הבולטים הם מגדלים רבי קומות נאים למראה ומרובי דיירים ומשפחות. מיקום מושלם לספק שירותי כביסה לאלה באמת שמתאים להם שירות כל כך חיוני ומפנק שכזה. העלויות והמחירים שפויים והוגנים ומשתלמים מאוד לכל אלה העסוקים בעבודתם, או בקריירה, ומעדיפים לנצל את זמנם בבילוי פנאי או בחברת ילדיהם, במקום לשבת בשעת ערב מאוחרת בסלון ולהתחיל לקפל או למיין כביסה למכונת הכביסה.

 

שירותי המכבסה – שירותי כביסה לכל דורש

כביסה למשק הביתמכבסה באר שבע
כביסה לתינוק, כביסה עדינה, כביסה צבעונית, כביסה למגבות, כביסת בגדי עבודה
ניקוי יבש
כל סוגי ניקוי יבש

ניקוי שטיחים

ניקוי ספות

כביסה למספרות, ספרים, ספריות

כביסה למעבדות ובתי מרקחת
חלוקים, מדים, בגדי לבורנטים ועוד

צרו קשר – 📞 077-9967253

כביסה למוסדות
כל סוגי הכביסה, בגדי עבודה, מדים, כביסה לבגדי אבטחה וביטחון

גיהוץ
כל סוגי הגיהוץ – גיהוץ בגדים, גיהוץ חולצות / חולצות צווארון, גיהוץ שמלות, גיהוץ שמלות כלה, גיהוץ חליפות, גיהוץ וילונות, גיהוץ מפות ועוד…

ניקוי וילונות

כביסה למלונות / לבתי מלון

כביסה לצימרים, אתרי לינה ותיירות

כביסה לחברות קייטרינג ושירותי הסעדה ומסעדות

כביסה למפעלים

ניקוי שמיכות, כריות ומצעים, ניקוי מגבות

שירותי כביסה לאתרי ספא

צרו קשר – 📞 077-9967253

את כל סוגי השירות תוכלו לקבל במכבסה בסניף באר שבע בנווה זאב.
צוות המכבסה ממתין לכם בשמחה עם חיוך גדול.

* נרשם בחלקו בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד.

Open chat
1
שלום, במה נוכל לעזור?
(לא פעיל בשבת וחג)