אינדקס עסקים בבאר שבע | אינדקס עסקים באר שבע

מצבות, אנדרטאות

ביקרו בדף: 1,840

מצבות מעוצבות / מצבות בעיצוב אישי / מצבותבניית מצבות בדרום

בשנים האחרונות חל שינוי בתפישה של מראה מצבות / מצבות קבורה.

בדומה לשינויים והתקדמות העיצוב בתחומים רבים ושונים בעולם כולו, כך מתגלגל השינוי בעיצוב לעולם בניית מצבות.
יותר ויותר לקוחות מגלים עניין ומבקשים להנציח את יקיריהם באופן מיוחד. באופן שינציח את אישיותם, תחביבים שלהם, זיכרונות מיוחדים וכדומה.
מתברר כי הייחודיות והיצירתיות של קרובי המשפחה הנן רחבות ומגוונות מאוד, והקרובים מוכנים להשקיע זמן, מחשבה וגם משאבים כספיים –  לעתים לא מבוטלים, על מנת לשוות למצבה את קוויי דמותו, אישיותו ואופיו של יקירן.
כיום ניתן  לעצב מצבות כמעט בכל כיוון מבוקש. הכלים העומדים לרשות בונה המצבות השתדרגו עד מאוד מבחינה טכנולוגית ולכן האפשרויות נרחבות.
כמובן שוותק וניסיון תופסים חלק חשוב בהצלחת העיצוב והפקת המצבה.
בחירת החומרים – סוג האבן, חומרים ואביזרים נלווים; מתכת, זכוכית, אביזרי נוי, לעתים גם פיתוח סביבת המצבה כמו גינון, אבנים דקורטיביות ועוד – דורשים כמובן בעלי מקצוע ותיקים ומנוסים המכירים את כל החומרים והאפשריות העומדות לרשותם.

לקבלת ייעוץ והצעה למצבה מיוחדת לליבכם – התקשרו: 077-2313439

 

 

אנדרטאות / גל עד / הנצחה / פסל סביבתיאנדרטאות בדרום

משהו קורה בעולם האנדרטאות, או נכון יותר לומר בעיצוב אנדרטאות.
בעבר הלא רחוק בניית אנדרטה או הקמת אנדרטה או גל עד היתה נחלה בעיקר של מוסדות, ציבורי, ממשלתי, יישובים, מוניציפל, גם חברות או מפעלים גדולים שחשקו בפסל סביבתי, לעתים המיתוג/הסמל, הנצחה של אישיות, או אירוע היסטורי כלשהו ודומיהם. בשנים האחרונות, ומניסיון, אנו חווים שינוי ותוספת משמעותית בהזמנת אנדרטאות או גלי עד.
אנו נתקלים יותר ויותר באנשים פרטיים, גורמים פרטיים המעוניינים להנציח אירוע או אדם קרוב בסביבת חייהם הפרטית, אם זו גינת ביתם, בחזית המבנה, או בית העסק שלהם, הבניין, או כל מיקום מתאים אחר. בעולם המתקדם של היום ובמיוחד בסביבות מפותחות נותר מעט מאוד טבע מסביב.
הקמת אנדרטה מאבן בעיצוב מיוחד הופכת מיוחדת ומאזנת את המרחב האורבני.
במקרים אחרים היא תהיה תוספת נעימה לעין במרחבים באזורים פתוחים או טבעיים. לאנדרטה עצמה ונוכחות. בשילוב עם האבן או במקרים רבים סלע טבעי ומיוחד היא משרה תחושה ואווירה של מכובדות וכבוד.
יש לה ערך עיצובי מוסף לסביבתה, ואולי חשוב מהכל – היא נצחית.
האנדרטה לעתים תהיה מקבילה של הגל עד – גל הנצחה ומטרתה תהיה להנציח אדם או אירוע גם בהקשרים פרטיים שונים.

לקבלת פרטים והצעה בנוגע להקמת אנדרטה או גל עד – התקשרו: 077-2313439

 

סגנונות באבן

Open chat
1
שלום, במה נוכל לעזור?
(לא פעיל בשבת וחג)